Osvetlený podstavec pre čokoládové fontány

Osvetlený servírovací stôl pod profesionálne čokoládové fontány slúžia na prezentáciu čokoládovej fontány a ukladanie ovocia. Je vyrobený z odolného polypropylénu vhodného pre styk s potravinami. Servírovací podstavec je osvetlený LED diódami, ktoré podstavec s fontánou nasvietia až 16 rôznymi farbami. Súčasťou balenia je tiež diaľkový ovládač osvetlenia.

439,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Urobte spôsob servírovania čokolády a ovocia ešte zaujímavejším a nevšednejším! S naším osvetleným podstavcom pre čokoládové fontány ohromíte svojich hostí.

- atraktívny spôsob prezentácie čokoládovej fontány

- 16 farieb nasvietenia podstavca

- svetelné efekty (stroboskop, stmievanie, blesk…)

- veľká plocha na dvoch poschodiach pre servírovanie ovocia

- diaľkové ovládanie

Osvetlený servírovací stôl pod profesionálne čokoládové fontány slúžia na prezentáciu čokoládovej fontány a ukladanie ovocia. Je vyrobený z odolného polypropylénu vhodného pre styk s potravinami. Konštrukcia umožňuje jednoduchú montáž a demontáž, jednoducho sa čistí.

Servírovací podstavec je osvetlený LED diódami, ktoré podstavec s fontánou nasvietia až 16 rôznymi farbami. Súčasťou balenia je tiež diaľkový ovládač osvetlenia. Osvetlenie je možné celkom vypnúť alebo zvoliť rôzne efekty, napr. stroboskop, blesk, stmievanie a svetelné prechody.

Osvetlený podstavec má priemer prvého poschodia 100 cm, druhé poschodie má priemer 65 cm a celková výška je 41 cm. Vnútorný otvor pre čokoládovú fontánu má priemer 27 cm. Podstavec je vhodný pre čokoládové fontány CF600 CROWN, CF590 PROFI, CF690 PROFI a CF800 PROFI.

Parametre osvetleného podstavca:

Celková výška 41 cm
Priemer prvého poschodia 100 cm
Priemer druhého poschodia 65 cm
Materiál polypropylen
Počet farieb 16
Počet poschodí 2
Hmotnosť 19 kg
Napätie/príkon 230V/50Hz/20W
90