Čokoládová fontána Sephra Select CF16E

Čokoládová fontána Sephra Select je najlacnejšia fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená tichým motorom WhisperQuiet™, ktorý je priamo napojený na slimáka.

Vďaka tomuto riešeniu má fontána Sephra Select omnoho dlhšiu životnosť a je omnoho tichšia než bežné fontány na domáce použitie. Je preto vhodná aj pre nenáročnejšie gastroprevádzky. Na vytvorenie kaskádového efektu potrebuje približne 900 gramov čokolády a do vyhrievanej antikorovej nádoby sa vojde až 1,8 kg čokolády.

149,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Čokoládová fontána Sephra Select je najlacnejšia fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená tichým motorom WhisperQuiet™, ktorý je priamo napojený na slimáka.

Vďaka tomuto riešeniu má fontána Sephra Select omnoho dlhšiu životnosť a je omnoho tichšia než bežné fontány na domáce použitie. Je preto vhodná aj pre nenáročnejšie gastroprevádzky. Na vytvorenie kaskádového efektu potrebuje približne 900 gramov čokolády a do vyhrievanej antikorovej nádoby sa vojde až 1,8 kg čokolády. Je vhodná pre čokoládu, syrové fondue, karamel atď.

Vyhrievaná nádoba na čokoládu a základňa čokoládovej fontány sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ďalšie diely z odolného potravinárskeho plastu. Na jednoduché postavenie fontány je čokoládová fontána Sephra Select vybavená nastaviteľnými nožičkami.

Ovládanie fontány je riešené dvoma tlačidlami, keď sa jedným zapína ohrev a druhým pohon slimáka. Vďaka slimákovi prúdi čokoláda z nádoby stredom veže nahor a steká v kaskádach po miskách veže späť do nádoby.

Ľahko sa po použití rozoberie a čistí. Vežu a slimáka môžete umývať v umývačke riadu.

Americká značka Sephra je popredným svetovým výrobcom kvalitných čokoládových fontán a je synonymom pre spoľahlivé a tiché čokoládové fontány. Konzervatívny dizajn čokoládovej fontány Sephra Select CF16E pripomína vzhľad veľkých profesionálnych fontán Sephra. Je to ideálny model pre menšie až stredne veľké párty.

V čokoládovej fontáne môžete namáčať ovocie najrôznejších druhov, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškóty a ďalšie pochutiny. Nie sú vhodné drobivé potraviny.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 42,5 cm
Výška kaskády 22,5 cm
Priemer nádoby 23 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ + plast
Min. prevádzkové množstvo čokolády 0,9 kg
Objem nádoby 1,8 kg
Max. čas prevádzky za 24 hodin 5 hodin
Napätie/príkon 230V/50Hz/180W
71