Čokoládová fontána Sephra Classic CF18E

Čokoládová fontána Sephra Classic je po fontáne Sephra Select druhá najlacnejšia fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená tichým motorom WhisperQuiet™, ktorý je priamo napojený na slimáka.

Vďaka tomuto riešeniu má fontána Sephra Select omnoho dlhšiu životnosť a je omnoho tichšia než bežné fontány na domáce použitie. Je preto vhodná aj pre nenáročnejšie gastroprevádzky.

187,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Čokoládová fontána Sephra Classic je po fontáne Sephra Select druhá najlacnejšia fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená tichým motorom WhisperQuiet™, ktorý je priamo napojený na slimáka.

Vďaka tomuto riešeniu má fontána Sephra Classic omnoho dlhšiu životnosť a je omnoho tichšia než bežné fontány na domáce použitie. Je preto vhodná aj pre nenáročnejšie gastroprevádzky. Na vytvorenie kaskádového efektu potrebuje približne 1,1 kg čokolády a do vyhrievanej antikorovej nádoby sa vojde až 2,2 kg čokolády. Je vhodná pre čokoládu, syrové fondue, karamel atď.

Vyhrievaná nádoba na čokoládu a základňa čokoládovej fontány sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ďalšie diely z odolného potravinárskeho plastu. Na jednoduché postavenie fontány je čokoládová fontána Sephra Classic vybavená nastaviteľnými nožičkami.

Ovládanie fontány je riešené dvoma tlačidlami, keď sa jedným zapína ohrev a druhým pohon slimáka. Vďaka slimákovi prúdi čokoláda z nádoby stredom veže nahor a steká v kaskádach po miskách veže späť do nádoby.

Ľahko sa po použití rozoberie a čistí. Vežu a slimáka môžete umývať v umývačke riadu.

Americká značka Sephra je popredným svetovým výrobcom kvalitných čokoládových fontán a je synonymom pre spoľahlivé a tiché čokoládové fontány. Konzervatívny dizajn čokoládovej fontány Sephra Classic CF18E pripomína vzhľad veľkých profesionálnych fontán Sephra. Je to ideálny model pre menšie až stredne veľké párty.

V čokoládovej fontáne môžete namáčať ovocie najrôznejších druhov, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškóty a ďalšie pochutiny. Nie sú vhodné drobivé potraviny.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 46 cm
Výška kaskády 24,5 cm
Priemer nádoby 28 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ + plast
Min. prevádzkové množstvo čokolády 1,1 kg
Objem nádoby 2,2 kg
Max. čas prevádzky za 24 hodin 6 hodín
Napätie/príkon 230V /50Hz/ 230W
72