Čokoládová fontána Sephra CF34R - Montezuma

Teraz so zárukou 5 rokov a servisným intervalom až 1 500 prevádzkových hodín.

Profesionálna čokoládová fontána Sephra CF34R Montezuma je najväčšia štvorposchodová fontána značky Sephra. Je to najuniverzálnejšia, masívna (hmotnosť 43 kg) a odolná čokoládová fontána v celoantikorovom vyhotovení vhodná pre náročné gastroprevádzky, ktoré nerobia v kvalite kompromisy. Je vhodná na každodenné použitie.

3 399,00 €
S DPH dodání 7-10 dnů
Množstvo
Skladom u dodávateľa

Teraz so zárukou 5 rokov a servisným intervalom až 1 500 prevádzkových hodín.

Profesionálna čokoládová fontána Sephra CF34R Montezuma je najväčšia štvorposchodová fontána značky Sephra. Je to najuniverzálnejšia, masívna (hmotnosť 43 kg) a odolná čokoládová fontána v celoantikorovom vyhotovení vhodná pre náročné gastroprevádzky, ktoré nerobia v kvalite kompromisy. Je vhodná na každodenné použitie.

Rovnako ako ostatné fontány značky Sephra vyniká aj Montezuma tichým chodom a rýchlym a výkonným ohrevom. Vďaka zabudovanému termostatu bude teplota čokolády vo fontáne vždy optimálna. Má rovnakú základňu ako väčšia čokoládová fontána Sephra CF44R, ale vďaka menšej výške je potrebné menšie množstvo čokolády na vytvorenie kaskádového efektu.

Svojím klasickým a elegantným vyhotovením iste zaujme mnohých účastníkov. Systém kaskádových misiek „Quickset™ a jednodielna horná miska s uzáverom vám umožňujú zostaviť a rozložiť fontánu oveľa ľahšie. Model s tichým chodom motora WhisperQuiet™.

Čokoládová fontána Montezuma je perfektná pre akcie akejkoľvek veľkosti, zaistí akúkoľvek prezentáciu, ohromí každého hosťa a môžeme ju použiť na rôzne druhy čokolády, omáčky, karamel atď. Táto fontána zvládne prípravu až 10 kg čokolády, ale bude efektne pracovať už pri množstve 5,4 kg čokolády.

Čokoládová fontána Sephra CF34R Montezuma sa dodáva v dvoch odolných polymérových kufroch, ktoré sú ideálne pre transport a uskladnenie. V jednom kufri je uložená základňa a v druhom jednotlivé diely kaskády.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 86 cm
Výška kaskády 54 cm
Priemer nádoby 47 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Min. prevádzkové množstvo čokolády 5,4 kg
Objem nádoby 10 kg
Hmotnosť  43 kg
Napätie/príkon 230V/50Hz/ 820 W

76