Čokoládová fontána Sephra CF44R

Teraz so zárukou 5 rokov a servisným intervalom až 1 500 prevádzkových hodín.

Profesionálna čokoládová fontána Sephra CF44R je veľká päťposchodová fontána, ktorá svojou výškou 112 cm ohromí vašich hostí. Je to dominantná, masívna (hmotnosť 45 kg) a odolná čokoládová fontána v celoantikorovom vyhotovení, vhodná pre náročné gastroprevádzky. Je to jedinečná voľba, ak hľadáte spôsob, ako oslniť hostí na veľkých akciách. Je vhodná na každodenné použitie.

3 590,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Teraz so zárukou 5 rokov a servisným intervalom až 1 500 prevádzkových hodín.

Profesionálna čokoládová fontána Sephra CF44R je veľká päťposchodová fontána, ktorá svojou výškou 112 cm ohromí vašich hostí. Je to dominantná, masívna (hmotnosť 45 kg) a odolná čokoládová fontána v celoantikorovom vyhotovení, vhodná pre náročné gastroprevádzky. Je to jedinečná voľba, ak hľadáte spôsob, ako oslniť hostí na veľkých akciách. Je vhodná na každodenné použitie.

Rovnako ako ostatné fontány značky Sephra vyniká tichým chodom a rýchlym a výkonným ohrevom. Vďaka zabudovanému termostatu bude teplota čokolády vo fontáne vždy optimálna. Má rovnakú základňu ako menšia čokoládová fontána Montezuma, ale vďaka väčšej výške a jednému poschodiu kaskády navyše vytvára dramatickejší dojem a viac zaujme hostí.

Svojím klasickým a elegantným vyhotovením iste zaujme mnohých účastníkov. Systém kaskádových misiek „Quickset™ a jednodielna horná miska s uzáverom vám umožňujú zostaviť a rozložiť fontánu oveľa ľahšie. Model s tichým chodom motora WhisperQuiet™.

Čokoládová fontána Sephra CF44R je perfektná pre veľké akcie, svadby, veľké bankety, zaistí akúkoľvek prezentáciu, ohromí každého hosťa a môžeme ju použiť na rôzne druhy čokolády, omáčky, karamel atď. Táto fontána zvládne prípravu až 10 kg čokolády, ale bude efektne pracovať už pri množstve 6,3 kg čokolády.

Čokoládová fontána Sephra CF44R sa dodáva v dvoch odolných polymérových kufroch, ktoré sú ideálne pre transport a uskladnenie. V jednom kufri je uložená základňa a v druhom jednotlivé diely kaskády.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 112 cm
Výška kaskády 77 cm
Priemer nádoby 47 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Min. prevádzkové množstvo čokolády 6,3 kg
Objem nádoby 10 kg
Hmotnosť  45 kg
Napätie/príkon 230V/50Hz/ 820 W
77