Čokoládová fontána Sephra CF44RC Convertible

Teraz so zárukou 5 rokov a servisným intervalom až 1 500 prevádzkových hodín.

Profesionálna čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible – to sú dve čokoládové fontány v jednom. Pridaním alebo odobraním jedného poschodia zostavíte buď fontánu Montezuma CF34R (86 cm), alebo čokoládovú fontánu Sephra CF44R (112 cm). Na menších akciách tak dosiahnete nižšie minimálne množstvo čokolády a tým ekonomickejšiu prevádzku a na väčších akciách pridáte poschodie a zaujmete hostí výškou fontány.

3 840,00 €
S DPH dodání 2-3 týdny
Množstvo
Skladom u dodávateľa

Teraz so zárukou 5 rokov a servisným intervalom až 1 500 prevádzkových hodín.

Profesionálna čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible – to sú dve čokoládové fontány v jednom. Pridaním alebo odobraním jedného poschodia zostavíte buď fontánu Montezuma CF34R (86 cm), alebo čokoládovú fontánu Sephra CF44R (112 cm). Prezrite si video nižšie na stránke.

Na menších akciách tak dosiahnete nižšie minimálne množstvo čokolády a tým ekonomickejšiu prevádzku a na väčších akciách pridáte poschodie a zaujmete hostí výškou fontány.

Je to dominantná, masívna (hmotnosť 47 kg) a odolná čokoládová fontána v celoantikorovom vyhotovení, vhodná pre náročné gastroprevádzky. Je to jedinečná voľba, ak hľadáte spôsob, ako oslniť hostí na veľkých akciách. Je vhodná na každodenné použitie.

Rovnako ako ostatné fontány značky Sephra vyniká tichým chodom a rýchlym a výkonným ohrevom. Vďaka zabudovanému termostatu bude teplota čokolády vo fontáne vždy optimálna.

Svojím klasickým a elegantným vyhotovením iste zaujme mnohých účastníkov. Systém kaskádových misiek „Quickset™ a jednodielna horná miska s uzáverom vám umožňujú zostaviť a rozložiť fontánu oveľa ľahšie. Model s tichým chodom motora WhisperQuiet™.

Čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible je perfektná pre veľké akcie, svadby, veľké bankety, zaistí akúkoľvek prezentáciu, ohromí každého hosťa a môžeme ju použiť na rôzne druhy čokolády, omáčky, karamel atď. Táto fontána zvládne prípravu až 10 kg čokolády, ale bude efektne pracovať už pri množstve 5,4 kg alebo 6,3 kg čokolády, podľa zvolenej výšky.

Čokoládová fontána Sephra CF44R Convertible sa dodáva v dvoch odolných polymérových kufroch, ktoré sú ideálne pre transport a uskladnenie. V jednom kufri je uložená základňa a v druhom jednotlivé diely kaskády.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 86 nebo 112 cm
Výška kaskády 54 nebo 77 cm
Priemer nádoby 47 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ
Min. prevádzkové množstvo čokolády 5,4 nebo 6,3 kg
Objem nádoby 10 kg
Hmotnosť  47 kg
Napätie/príkon 230V/50Hz/ 820 W

Prezrite si video tu.

Video

78