Čokoládová fontána Camry a mliečna čokoláda Callebaut do fontány 700 g

Za 29 € získate za zvýhodnenú cenu čokoládovú fontánu Camry a jedno 700 gramové balenie mliečnej belgickej čokolády do fontány Callebaut.

29,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Za 29 € získate za zvýhodnenú cenu čokoládovú fontánu Camry a jedno 700 gramové balenie mliečnej belgickej čokolády do fontány Callebaut.

Čokoládová fontána Camry. S touto kompaktnou čokoládovou fontánou prekvapíte svojich hostí. Jednoduchá obsluha a prevádzka, malá náročnosť na priestor a využitie aj pre syr alebo omáčky robia z čokoládovej fontány Camry výborného pomocníka v kuchyni.

K čokoládovej fontáne si môžete v našom e-shope kúpiť tiež luxusnú belgickú čokoládu do fontány tu.

Ďalšie všeobecné informácie, ktoré sú spoločné pre všetky fontány, nájdete tu.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 34 cm
Výška kaskády 16 cm
Priemer nádoby 19 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ + plast
Min. prevádzkové množstvo čokolády 400 gramov
Objem nádoby 0,7 litra
Max. doba prevádzky za 24 hodin 3 hodiny
Napätie/príkon 230V / 50Hz / 80W-190W

 

Mliečna belgická čokoláda Callebaut do čokoládovej fontány – pre dokonalý zážitok a bezproblémovú prevádzku čokoládovej fontány odporúčame použitie luxusnej belgickej čokolády Callebaut.

Je možné použiť aj iné druhy čokolády, ale ochudobníte sa tým o jedinečnú chuť a vôňu belgickej čokolády, ktorá sa považuje za najlepšiu na svete. Táto čokoláda má výnimočné vlastnosti a tečie lepšie než iné druhy čokolády.

Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahrádzané rastlinnými tukmi a na použitie v čokoládovej fontáne je potrebné normálnu čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním oleja.

To pri malých skúsenostiach s prípravou čokolády pre fontánu môže viesť k zničeniu celého pripravovaného množstva čokolády. Použitím nevhodnej alebo nevhodne namiešanej čokolády môže byť čokoládová fontána tiež nevratne poškodená.

Obsah kakaa: 37,8 %

Obsah mlieka: 20,4 %

Vážené balenie: 0,7 kg

Označenie: CHM-N823FOUNE-U71

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilka.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2 449 kJ (585 kcal); tuky 40 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 24 g); sacharidy 48 g (z toho cukry 47 g); bielkoviny 6,5 g; soľ 0,19 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

81