Čokoládová fontána CF33 a mliečna čokoláda Callebaut do fontány 700 g

Za 36 € získate za zvýhodnenú cenu čokoládovú fontánu CF33 a jedno 700 gramové balenie mliečnej belgickej čokolády do fontány Callebaut.

36,00 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Za 36 € získate za zvýhodnenú cenu čokoládovú fontánu CF33 a jedno 700 gramové balenie mliečnej belgickej čokolády do fontány Callebaut.

Čokoládová fontána CF33 je 33 centimetrov vysoká čokoládová fontána v antikorovom vyhotovení. Ovláda sa jednoducho jedným otočným gombíkom. Oproti ostatným fontánam v tejto cenovej kategórii má čokoládová fontána CF33 antikorovú aj vežu. Odnímateľné časti sú umývateľné v umývačke. Čokoládová fontána CF33 disponuje nastaviteľnými nožičkami na jednoduché vyrovnanie hladiny čokolády.

K čokoládovej fontáne si môžete v našom e-shope kúpiť tiež luxusnú belgickú čokoládu do fontány tu.

Ďalšie všeobecné informácie, ktoré sú spoločné pre všetky fontány, nájdete tu.

Maximálny čas prevádzky – max. 1 hodina za deň
Výška fontány – 33 cm
Priemer nádoby – 19 cm
Objem nádoby – 0,6 litra
Materiál – nehrdzavejúca oceľ, plast
Hmotnosť – 1,5 kg
Napätie/príkon – 230 V/ 50 Hz/ 90 W

Mliečna belgická čokoláda Callebaut do čokoládovej fontány – pre dokonalý zážitok a bezproblémovú prevádzku čokoládovej fontány odporúčame použitie luxusnej belgickej čokolády Callebaut.

Je možné použiť aj iné druhy čokolády, ale ochudobníte sa tým o jedinečnú chuť a vôňu belgickej čokolády, ktorá sa považuje za najlepšiu na svete. Táto čokoláda má výnimočné vlastnosti a tečie lepšie než iné druhy čokolády.

Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahrádzané rastlinnými tukmi a na použitie v čokoládovej fontáne je potrebné normálnu čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním oleja.

To pri malých skúsenostiach s prípravou čokolády pre fontánu môže viesť k zničeniu celého pripravovaného množstva čokolády. Použitím nevhodnej alebo nevhodne namiešanej čokolády môže byť čokoládová fontána tiež nevratne poškodená.

Obsah kakaa: 37,8 %

Obsah mlieka: 20,4 %

Vážené balenie: 0,7 kg

Označenie: CHM-N823FOUNE-U71

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilka.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2 449 kJ (585 kcal); tuky 40 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 24 g); sacharidy 48 g (z toho cukry 47 g); bielkoviny 6,5 g; soľ 0,19 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

83