Čokoládová fontána Excelent + mliečna čokoláda Callebaut 2,5 kg

Za 55,90 € získate za zvýhodnenú cenu čokoládovú fontánu Excelent a jedno 2,5 kilové balenie mliečnej belgickej čokolády do fontány Callebaut.

55,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Za 55,90 € získate za zvýhodnenú cenu čokoládovú fontánu Excelent a jedno 2,5 kilové balenie mliečnej belgickej čokolády do fontány Callebaut.

Čokoládová fontána Excelent je kvalitná domáca čokoládová fontána v antikorovom vyhotovení. Má najlepší pomer medzi kvalitou a cenou medzi všetkými tu ponúkanými čokoládovými fontánami. Čokoládu je možné rozpúšťať priamo vo fontáne.

Je vhodná okrem čokolády aj na syrové fondue, barbecue a omáčky. Odnímateľné časti sú umývateľné v umývačke. Fontána sa ľahko ovláda dvoma gombíkmi – jedným zapíname ohrev a druhým pohon špirály.

Na vytvorenie kaskádového efektu potrebuje iba 450 gramov čokolády. Je ideálna pre rodinné oslavy. Čokoládovú fontánu je možné rýchlo a jednoducho zložiť a ľahko čistiť. Na jednoduché postavenie fontány je čokoládová fontána Excelent vybavená priľnavými a výškovo nastaviteľnými nožičkami.

Parametre čokoládovej fontány:

Celková výška fontány 41 cm
Výška kaskády 18 cm
Priemer nádoby 21 cm
Materiál nehrdzavejúca oceľ + plast
Min. prevádzkové množstvo čokolády 450 gramov
Objem nádoby 0,9 litra
Max. čas prevádzky za 24 hodin 4 hodiny
Napätie/príkon 230 V/ 50 Hz/ 170 W

Mliečna belgická čokoláda Callebaut do čokoládovej fontány – pre dokonalý zážitok a bezproblémovú prevádzku čokoládovej fontány odporúčame použitie luxusnej belgickej čokolády Callebaut.

Je možné použiť aj iné druhy čokolády, ale ochudobníte sa tým o jedinečnú chuť a vôňu belgickej čokolády, ktorá sa považuje za najlepšiu na svete. Táto čokoláda má výnimočné vlastnosti a tečie lepšie než iné druhy čokolády.

Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahrádzané rastlinnými tukmi a na použitie v čokoládovej fontáne je potrebné normálnu čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním oleja.

To pri malých skúsenostiach s prípravou čokolády pre fontánu môže viesť k zničeniu celého pripravovaného množstva čokolády. Použitím nevhodnej alebo nevhodne namiešanej čokolády môže byť čokoládová fontána tiež nevratne poškodená.

Obsah kakaa: 37,8 %

Obsah mlieka: 20,4 %

Balenie: 2,5 kg

Označenie: CHM-N823FOUNE-U71

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilka.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2 449 kJ (585 kcal); tuky 40 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 24 g); sacharidy 48 g (z toho cukry 47 g); bielkoviny 6,5 g; soľ 0,19 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

84