Pomarančová čokoláda Callebaut 2,5 kg

Ochutená biela čokoláda Callebaut zafarbená do oranžovej farby a s pomarančovou príchuťou. Farebné a ochutené čokolády Callebaut sú obohatené rôznymi príchuťami a farbami.

44,90 €

(18,74 € za kg)

S DPH
Množstvo
Vypredané

Pomarančová belgická čokoláda Callebaut. Čokoládu môžete použiť do fondue a po pridaní kakaového masla aj v čokoládové fontáne. Vhodné kakaové maslo môžete zakúpiť v našom e-shope v kategórii príslušenstvo tu.

Je veľmi vhodná do čokoládovej peny (mousse), krémov, bavorských krémov, na tvorbu pestrofarebných ozdôb atď. Ďalej je vhodná na modelovanie, poťahovanie, glazúrovanie, plnenie, dekorovanie, odlievanie do foriem, výrobu praliniek, dutých figúrok, čokoládových omáčok.

Výrobca: Callebautpomerančová Callebaut

Balenie: 2,5 kg

Zloženie:
cukor, kakaové maslo 29 %, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sojový lecitín, prírodná vanilka. Prírodná aróma a farbivo E160.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2370 kJ (566 kcal); tuky 35 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 21 g); sacharidy 56 g (z toho cukry 55 g); bielkoviny 6,1 g; soľ 0,22 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

193