Jahodová čokoláda Callebaut 2,5 kg

Ochutená biela čokoláda Callebaut zafarbená do ružovej farby a s jahodovou príchuťou. Farebné a ochutené čokolády Callebaut sú obohatené rôznymi príchuťami a farbami.

44,90 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

Jahodová belgická čokoláda Callebaut. Čokoládu môžete použiť do fondue a po pridaní kakaového masla aj v čokoládové fontáne. Vhodné kakaové maslo môžete zakúpiť v našom e-shope v kategórii príslušenstvo tu.

Je veľmi vhodná do čokoládovej peny (mousse), krémov, bavorských krémov, na tvorbu pestrofarebných ozdôb atď. Ďalej je vhodná na modelovanie, poťahovanie, glazúrovanie, plnenie, dekorovanie, odlievanie do foriem, výrobu praliniek, dutých figúrok, čokoládových omáčok.

Výrobca: Callebautjahodova callebaut

Balenie: 2,5 kg

Zloženie:
cukor, kakaové maslo 30 %, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sojový lecitín, prírodná vanilka. Prírodná aróma a farbivo E120.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2374 kJ (568 kcal); tuky 36 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 55 g (z toho cukry 55 g); bielkoviny 6,1 g; soľ 0,23 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

189