Karamelová čokoláda Callebaut 2,5 kg

Mliečna čokoláda Callebaut so skutočným karamelom. Farebné a ochutené čokolády Callebaut sú obohatené rôznymi príchuťami a farbami.

43,90 €

(18,32 € za kg)

S DPH
Množstvo
Skladom

Karamelová belgická čokoláda Callebaut. Čokoládu môžete použiť do fondue a po pridaní kakaového masla aj v čokoládové fontáne. Vhodné kakaové maslo môžete zakúpiť v našom e-shope v kategórii príslušenstvo tu.

Je veľmi vhodná do čokoládovej peny (mousse), krémov, bavorských krémov, na tvorbu pestrofarebných ozdôb atď. Ďalej je vhodná na modelovanie, poťahovanie, glazúrovanie, plnenie, dekorovanie, odlievanie do foriem, výrobu praliniek, dutých figúrok, čokoládových omáčok.

Výrobca: Callebautcallebaut karamelová

Balenie: 2,5 kg

Zloženie:
cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, sušené odstredené mlieko, pálený cukor (1,5 %), aróma, korenie, emulgátory: sojový lecitin, prírodná vanilka.

Výživové údaje na 100 g:
energetická hodnota 2369 kJ (566 kcal); tuky 37 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 49 g (z toho cukor 49 g); bielkoviny 8 g; soľ 0,25 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

190