Cappuccino čokoláda Callebaut 2,5 kg

Zmes mliečnej a bielej čokolády Callebaut s príchuťou cappuccina. Farebné a ochutené čokolády Callebaut sú obohatené rôznymi príchuťami a farbami.

44,90 €

(18,74 € za kg)

S DPH
Množstvo
Skladom

Cappuccino belgická čokoláda Callebaut. Čokoládu môžete použiť do fondue a po pridaní kakaového masla aj v čokoládové fontáne. Vhodné kakaové maslo môžete zakúpiť v našom e-shope v kategórii príslušenstvo tu.

Je veľmi vhodná do čokoládovej peny (mousse), krémov, bavorských krémov, na tvorbu pestrofarebných ozdôb atď. Ďalej je vhodná na modelovanie, poťahovanie, glazúrovanie, plnenie, dekorovanie, odlievanie do foriem, výrobu praliniek, dutých figúrok, čokoládových omáčok.

Výrobca: Callebautcallebaut cappuccino

Balenie: 2,5 kg

Zloženie:
cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, káva 2%, emulgátory: sojový lecitin, instantná káva, prírodná vanilka.

Výživové údaje na 100 g:
energetická hodnota 2359 kJ (564 kcal); tuky 36 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 52 g (z toho cukor 51 g); bielkoviny 6,6 g; soľ 0,2 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

188