Medová čokoláda Callebaut 2,5 kg

Mliečna čokoláda Callebaut so skutočným medom. Farebné a ochutené čokolády Callebaut sú obohatené rôznymi príchuťami a farbami.

42,90 €

(17,90 € za kg)

S DPH
Množstvo
Skladom

Medová belgická čokoláda Callebaut. Čokoládu môžete použiť do fondue a po pridaní kakaového masla aj v čokoládové fontáne. Vhodné kakaové maslo môžete zakúpiť v našom e-shope v kategórii príslušenstvo tu.

Je veľmi vhodná do čokoládovej peny (mousse), krémov, bavorských krémov, na tvorbu pestrofarebných ozdôb atď. Ďalej je vhodná na modelovanie, poťahovanie, glazúrovanie, plnenie, dekorovanie, odlievanie do foriem, výrobu praliniek, dutých figúrok, čokoládových omáčok.

Výrobca: Callebauttmedová Callebaut

Balenie: 2,5 kg

Zloženie:
cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, medový prášok 1,5 %, emulgátor: sojový lecitin, prírodná vanilka.

Výživové údaje na 100 g:
energetická hodnota 2372 kJ (567 kcal); tuky 37 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 52 g (z toho cukor 50 g); bielkoviny 6,7 g; soľ 0,21 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 18 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

192