Kakaové maslo Mycryo - plechovka 600 g

Kakaové maslo Mycryo – 100 % kakaové maslo vo forme prášku od firmy Callebaut. Je ideálne na zlepšenie tekutosti akejkoľvek čokolády. Okrem toho má však kakaové maslo Mycryo hlavné využitie v kuchyni pri smažení a rýchlom opekaní. Veľkou výhodou kakaového masla je to, že je odolné voči veľmi vysokým teplotám.

15,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Kakaové maslo Mycryo – 100 % kakaové maslo vo forme prášku od firmy Callebaut. Je ideálne na zlepšenie tekutosti akejkoľvek čokolády.

Okrem toho má však kakaové maslo Mycryo hlavné využitie v kuchyni pri smažení a rýchlom opekaní. Veľkou výhodou kakaového masla je to, že je odolné voči veľmi vysokým teplotám. Kakaové maslo má tú jedinečnú vlastnosť, že neprebíja chuť vašich ingrediencií – naopak, pomôže im vyniknúť. Veľkou výhodou kakaového masla je aj to, že neobsahuje žiadny cholesterol a má nižší obsah tukov a menej kalórií než bežné tuky používané v kuchyni.

Obsah kakaového masla v čokoláde je rozhodujúci parameter pre tekutosť čokolády. Čím viac čokoláda obsahuje kakaového masla, tým lepšie tečie. Výrobcovia často nahrádzajú kakaové maslo rastlinnými tukmi alebo kakaovou hmotou, preto bežná čokoláda v čokoládovej fontáne netečie. Na doplnenie kakaového masla na potrebný stav je ideálne kakaové maslo v prášku Mycryo. Vďaka práškovej konzistencii sa kakaové maslo Mycryo veľmi dobre odmeriava a dávkuje.

Složenie: 100% kakaové maslo

Balenie: plechovka 600 gramov

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 3766 kJ (900 kcal); tuky 100 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 60,2 g); sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g); bielkoviny 19,5 g; soľ 0,00 g.

Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, skladujte na suchom mieste bez vôní a pachov, pri teplote 12 – 20 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %.

335