Rozpúšťač – tavička na čokoládu 1 liter

Rozpouštěč na čokoládu je neocenitelným pomocníkem při rozpouštění čokolády například do čokoládové fontány nebo při pečení. V tavičce (temperovači) máte neustále při ruce rozpuštěnou čokoládu.

49,90 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Rozpúšťač – tavičku na čokoládu je možné využiť podobne ako čokoládové fondue pre sladký večer s luxusnou rozpustenou čokoládou, v ktorej si budete namáčať kúsky lahodného ovocia. Tavička je tiež neoceniteľným pomocníkom pri príprave čokolády do fontány. V tavičke máte neustále poruke rozpustenú čokoládu, ktorú môžete doplňovať napríklad do čokoládovej fontány, ktorú tak nemusíte zastavovať, ak sa vám minie čokoláda vo fontáne.

S rozpúšťačom na čokoládu si môžete tiež užiť veľa zábavy a sladkých experimentov pri výrobe vlastných praliniek, čokoládových figúrok alebo lízaniek. Tavička vám uľahčí tiež prácu pri pečení cukroviniek a každú situáciu, keď potrebujete mať neustále poruke rozpustenú čokoládu alebo ďalšie ingrediencie – teraz ju budete mať tekutú v tavičke.

Rozpúšťač na čokoládu disponuje dvoma stupňami ohrevu. Prvý, výkonnejší stupeň slúži na rýchle rozpustenie čokolády v tavičke a druhý na udržanie optimálnej teploty rozpustenej čokolády. Objem nádoby tavičky na čokoládu je 1 liter. Rozpúšťač sa ľahko ovláda jedným gombíkom a môže pracovať až 12 hodín za deň.

Parametre rozpúšťača:

Celková výška 18 cm
Hmotnosť 1,1 kg
Regulácia teploty 2 stupně
Materiál nehrdzavejúca oceľ + plast
Objem nádoby 1 liter
Max. čas prevádzky za 24 hodin 12 hodín
Napätie/príkon 220V/50Hz/70W
550